• 22 Kasım 2019
  • Sankon
  • 0

Sanayici iş kadınları ve is adamlari konfederasyonu (SANKON) Genel Başkankanlığına seçilen Ferudun Cevahiroglu Büyükelçilik görüşmelerine Güney Sudan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ile devam etti.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu, Güney Sudan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette; misyon şefi birinci yardımcısı elçi Amb Francis Okeny Olaka ve Ticaret müsteşari Lodule Luwala Elhag Baballa tarafından kabul edildi
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu, Güney Sudan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğinde yapmış olduğu konuşmasında “Turkiye ile Güney Sudan arasından Ekonomik ve Ticari ilişkilere katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi. Ferudun Cevahiroglu görüşmede “Türkiye ile Güney Sudan yüksek düzeyde işbirliğimiz var” dedi. Ferudun Cevahiroglu “SANKON yönetim kurulu olarak bu ilişkilerimizi güçlendirmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.
Güney Sudan Cumhuriyeti Ankara Misyon şefi birinci yardımcısı elçi Amb Francis Okeny Olaka ve Ticaret Müsteşari Lodule Luwala Elhag Baballa yapmış oldukları konuşmalarında Ferudun Cevahiroglunu , SANKON gibi Türkiye’nin en güçlü Uluslararasi,Ekonomik ve Sivil toplum kuruluşu Başkanı seçilmesinden dolayı kutladılar ve SANKON un Afrika ülkeleri için yapmış oldukları çalışmaları takdir ettiklerini ve bu çalışmaları desteklediklerini belirterek Ferudun Cevahiroglu’na Güney Sudan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ne yapmış olduğu ziyaret için teşekkür ettiler.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun Güney Sudan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

 
 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.