• 18 Kasım 2021
  • Sankon
  • 0

Sanayiciler iş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Küba Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Küba ticaret odası iş birliği ile Türkiye Küba iş Formu Konferansı çok sayıda şirketlerin katılımıyla Ankarada özel bir otelde yapıldı.

Türkiye Küba iş Formu Konferansında Küba Devleti Ankara Büyükelçisi Ekselansları Luis Alberto Amoros Nunez açılış ta yapmış olduğu konuşmasında SANKON Genel Başkanı Sayın Ferudun Cevahiroğlu’na ve SANKON yönetim kurulu na teşekkür etti

Büyükelçi yapmış olduğu olduğu konuşmasında Türkiye ile Küba arasında ekonomik ve ticari ilişkilere değinerek ticari faaliyetlerimizi artırmalıyız Küba Devleti olarak Türkiye ile ilişkilerimize çok önem veriyoruz dedi Büyükelçi Luis Alberto Amoros Nunez inanıyorum ki Türkiye Küba iş Formu konferansı her iki ülke nin de ticari hacmini güçlendirecektir dedi Büyükelçi Luis Alberto Amoros Nunez Konferansa katılan çok sayıda Türk şirketleri ne Küba nin ekonomisi. ve yatırım olanakları hakkinda bilgiler vererek Türk şirketleri ni Küba şirketleriyle işbirliği yapmaya davet etti.

Küba Cumuriyeti Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez Türkiye Küba iş Formu konferansınsa Türkiye ile Küba nin siyasi ve kültürel ilişkilerine değinerek her iki ülke dost ve kardeş ülke ilişkilerimiz her geçen gün daha da güçlenmektedir dedi.

Türkiye Küba iş Formu konferansında Kübayı ticaret odası yetkilileri temsil ederken çok sayıda kübalı şirket katılımcı Türk şirketlere faaliyetleri hakkında sunumlar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.