• 11 Nisan 2022
  • Sankon
  • 0

Somali Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Mardiya Mohamed Abdi Sanayiciler İş Kadınları ve İş Adamları SANKON Genel Merkezini ziyaret etti.

Somali Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Sayın Mardiya Mohamed Abdi Hanımefendi SANKON Genel Merkezi ne yapmış olduğu ziyaret te iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere değindi Müsteşar Mardiya Mohamed Abdi Somali Devleti olarak Türkiye ile ilişkilerimize çok önem veriyoruz dedi.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu toplantıda yapmış olduğu konuşmasında öncelikle Somali Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği olarak SANKON Genel Merkezi ne yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim dedi. Ferudun Cevahiroğlu Türkiye ile Somali Devleti arasında ekonomik ticari ithalat ve ihracat ilişkilerimize katkı sağlamak amacıyla Somali Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ile işbirliği içerisinde çalışmalar yapmaya hazırız dedi. Ferudun Cevahiroğlu Türk şirketleri olarak Somali Devletinin kalkınmasına yönelik projelerde görev almaya hazırız dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.