• 18 Kasım 2019
  • Sankon
  • 0

Türk şirketlerinin kuruluşu Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu ,İsviçre Büyükelçiliğini ziyaret etti.
Türkiyenin en Büyük Uluslararası,Ekonomik,Sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu SANKON Genel Başkanı seçilen Genç İş Adamı,Uluslararası girişimci Ferudun Cevahiroglu; Büyükelçilik ziyaretlerine Isviçre Büyükelçiliği ile devam etti.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu İsviçre Ankara Büyükelçiliğinde Ekonomi ve Kültürel işler Müsteşarı Sayın hanımefendi Ariane Tinner tarafından kabulde Başkan Cevahiroglu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye ile İsviçre arasındaki Ekonomik ve Ticari İlişkilere” değinerek “biz SANKON yeni yönetim kurulu olarak her iki ülke arasındaki Ekonomik ve Ticari ilişkilere katkı sağlamaya hazırız” dedi. Başkan Cevahiroglu görüşmede SANKON’un Uluslararasi çalışmalarından da bahsederek Müsteşar Ariane Tinner hanımefendiye bilgi verdi.
İsviçre Ankara Büyükelçiliği Ekonomi ve Kültürel işler Müşteşarı Sayın Arinae Tinner Hanımefendi kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelike İsviçre Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğunuz ziyaret için teşekkür ederim.İnanıyorum ki SANKON gibi Türkiye’nin güçlü kuruluşlarının çalışmaları ve girişimleri ile Turkiye ile Isviçre arasındaki ilişkilerimiz güçlenecektir” dedi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun İsviçre Ankara Büyükelçiliği görüşmesinde sektörlerden sorumlu Genel Başkan Başdanışmanları Kurmayları da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.