• 27 Kasım 2019
  • Sankon
  • 0


Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanlığına seçilen Ferudun Cevahiroğlu, Büyükelçi ziyaretlerine devam ediyor.
Sanayici İş Kadınları ve İş adamlarI konfederasyonu SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Büyükelçi Luc Joseph Okio tarafından kabul edildi.  Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye ile Kongo Cumhuriyeti arasında ekonomik ve ticari ilişkilere” değinerek “SANKON yeni yönetim kurulu olarak iki ülke arasında ki Ekonomik ve Ticari ilişkileri güçlendirmek için her türlü girişimlerde bulunmaya hazırız” dedi. Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Luc Joseph Okio kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelike SANKON Genel Başkanlığına seçilmenizden dolayı sizi kutlarim” dedi. Büyükelçi Luc Joseph Okio SANKON heyetine Kongo Cumhuriyeti yatırım olanaklarını anlatarak Türk şirketlerini Kongo Cumhuriyetine yatırım yapmaya davet etti. Büyükelçi Luc Joseph Okio kabul de “Türkiye ile Kongo arasında ilişkilerimiz en üst düzeydedir” dedi Büyükelçilikte yapılan görüşmede Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşari ve diplomatlar da hazır bulundu.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu nun Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.