• 22 Ocak 2020
  • Sankon
  • 0

Malta Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Carmel Vassallo ,Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Merkezine bir ziyaret gerçekleştirdi. 
 
Malta Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Carmel Vassallo beyefendi, SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyarette, SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ve heyeti tarafından karşılandı. Ferudun Cevahiroğlu, Malta Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Carmel Vassallo’ya, “SANKON Genel Merkezine yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Ferudun Cevahiroğlu, ” kuruluş olarak Türkiye ile Malta arasında ekonomik, ticari,ithalat ve ihracat ilişkilerimizin güçlenmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.
Malta Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Carmel Vassallo SANKON’a yapmış olduğu ziyarette çok sayıda İş Adamlari ve İş Kadınları ile görüşme fırsatı bularak; iş dünyası yetkililerine Malta devletinin yatırım olanakları hakkında bilgiler vererek Türk yatırımcıları Malta’ya yatırıma davet etti. Büyükelçi Carmel Vassallo, “Malta Devleti olarak Turkiye’nin Avrupa Birliği sürecini destekliyoruz” dedi. Büyükelçi Carmel Vassallo,” Turkiye Malta ilişkilerimiz her geçen gün daha da gelişmektedir” dedi
Malta Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Carmel Vassallo’nun, SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyarette, Genel Başkan Ferudun Cevahiroğlu’ nun sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.