• 14 Şubat 2020
  • Sankon
  • 0

Letonya Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Peteris Elferts Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu SANKON Genel Merkezini ziyaret ederek çok sayıda iş kadını ve iş adamıyla fikir alışverişinde bulundu.
Letonya Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Peteris Elferts Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyaret te SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Ferudun Cevahiroğlu yapmış olduğu konuşmasında Büyükelçi Peteris Elferts beyefendi ye SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyaret için teşekkür etti.
Ferudun Cevahiroğlu görüşmede ‘SANKON kuruluşuna üye şirketlerimiz Türkiye ile Letonya arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerimize katkı sağlamak amacıyla çalışmalar yapmaya hazırız’ dedi.
Letonya Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Peteris Elferts SANKON’a yapmış olduğu ziyarette Türkiye ile Letonya arasındaki ilişkilerimize değinerek ‘her iki ülke arasında tarihten gelen köklü bağlar vardır, Büyükelçi Peteris Elferts SANKON kuruluşunun girişimleriyle her iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerimiz bağlarımız güçlenecektir’dedi. Büyükelçi SANKON ‘a üye şirketleri Letonya devletine yatırım yapmaya davet etti.
Letonya Devletinin SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyarette Ferudun Cevahiroğlu’nun sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir