• 17 Şubat 2020
  • Sankon
  • 0

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ve heyeti Venezuela Devleti Ankara Büyükelçiliğine ziyaret gerçekleştirdi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ve heyeti Venezuela Devleti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Büyükelçi Jose Gregorio Bracho Reyes tarafından kabul edildi.
Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında Türkiye ile Venezuela arasındaki ekonomik ticari kültürel ve siyasal ilişkilere değinerek ‘Her iki ülke dost ve müttefik devletlerdir’ dedi.
Ferudun Cevahiroğlu, görüşmede ‘ SANKON yönetim kurulu olarak Türkiye ile Venezuela arasındaki ilişkilerimize katkı sağlamak amacıyla girişimlerde bulunmaya hazırız’dedi.
Venezuela Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Jose Gregorio Bracho Reyes, kabulde yapmış olduğu konuşmasında Ferudun Cevahiroğlu’nu SANKON gibi güçlü bir kuruluşun başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladı.
Büyükelçi kabulde Türkiye ile Venezuela’nın arasındaki köklü bağlara ve ilişkilere değinerek, ‘Her iki ülke dost ve kardeştir ‘dedi.
Büyükelçi Jose Gregorio Bracho Reyes SANKON aracılığıyla Türk şirketlerini Venezuela Devletine yatırıma davet etti. Büyükelçi Jose Gregorio Bracho Reyes SANKON heyetine Venezuela’daki yatırım olanakları hakkında bilgiler verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.