• 20 Haziran 2020
  • Sankon
  • 0

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Merkezi Ankara da olup Birleşmiş Milletlere üye 193 devlette faaliyet gösteriyor.
Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Başkan yardımcısı İş Adami Adnan Gültekin yapmış yazılı açıklamasında SANKON un uluslararası faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Adnan Gültekin SANKON Arap yarımadası, Afrika Kıtası, Asya,Avrupa, Pasifik, Karayipler, Latin Amerika, ve Amerika Birleşik devletleri dahil olmak üzere Birleşmiş Milletlere üye 193 egemen ve bağımsız devletinde temsilcilikleri açmış ve faaliyet göstermeye başlamış ve bir dünya kuruluşu olmuştur dedi.
Adnan Gültekin SANKON yönetim kurulu olarak Türkiye ile Dünya Devletleri arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere çok önem veriyoruz ve bu ilişkilerimizin güçlenmesi için ne gerekiyor sa yapmaya hazırız dedi. Adnan Gültekin SANKON kuruluşunun uluslararası bir kuruluş olmasında katkıları olan küresel organizasyonlara SANKON un stratejik ortaklarına Arap Birliğine, Afrika Birliğine ,uluslararası Türk kültürü teşkilatı TÜRKSOY a, bu kuruluşların Ankara Büyükelçiliklerine Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına ve Hükümetimize SANKON yönetim kurulu olarak bütün birimlerimiz adına şükranlarımızı sunarız dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.