• 22 Mart 2020
  • Portal
  • 0

 
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON  iş birliği ile SANKON üyesi şirketlerin sponsorluğun da 65 yaş ve üzerine ücretsiz kolonya ve maske dağıtımı yapacağını açıkladı.
Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Murat Uygur, İstanbul’daki vatandaşlarımıza ücret siz 100 .000 yüz bin adet maske dağıtımı yapılacağını açıkladı.
Türkiye Gençlik ve Spor konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Yönetmen Murat Uygur yapmış olduğu açıklamasında ” Dağıtımı Gençlik ve Spor Konfederasyonu İstanbul il başkanlığında görevli gençlerimizle yapacağımız yardım dağıtım organizasyonu adrese teslim yapılacaktır” dedi.
Murat Uygur ” Dünya genelinde hızla yayılan korona virüs salgınına karşı alınacak önlemleri dikkatte alıyoruz, yaşlılarımızı çok seviyoruz huzurlu ve güvenli bir ortamda kendilerini korusunlar” dedi.
Yönetmen Murat Uygur, açıklamasında 65 yaş ve üzerindeki tüm vatandaşlara koruyucu maske ve kolonya dağıtılacağını belirtti.
Murat Uygur , “Gençlik ve spor konfederasyonu 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın her zaman yanındadır; gençler çalışıyor yaşlılarımıza sahip çıkıyoruz “dedi. Murat Uygur ülke olarak verilen bu sağlık mücadelesine destek vermeyi bir görev olarak gördüklerini ve bu konuya ticari olarak değil halk sağlığının korunması olarak baktıklarını söyledi. Türkiye Evde Kal Sevdiklerini Düşün Sağlıklı ol güvende ol!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir