• 29 Kasım 2019
  • Portal
  • 0

 

 
Sanayici iş kadınları ve is adamlari konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu , Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine ziyaret gerçekleştirdi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu; Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette; Ekonomi ve Ticaret Bölümü Başkani Friedo Sielemann tarafından kabul edildi. Ferudun Cevahiroglu ; kabulde yapmış olduğu konuşmasında Türkiye ile Almanya arasında ki ilişkilere değinerek “her iki ülke arasında ilişkilerimiz en üst düzeydedir” dedi. Ferudun Cevahiroglu ;Kabulde yapmış olduğu konuşmasında “SANKON yönetim kurulu olarak, Turkiye ile Almanya arasındaki ilişkilerimizi güçlendirmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır” dedi.
Almanya Federal Cumhuriyeti Ekonomi ve Ticaret Bölümü Başkanı
Friedo Sielemann; kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelike Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim ” dedi.
Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Bölüm Başkanı Frieda Sielemann , SANKON heyetini “Turkiye ile Almanya arasında ki ticari ılişkiler” hakkında bilgilendirdi.
SANKONGenel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun Almanya Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette, Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir