![](https://sankon.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/SNK-Haber-Post3.jpg)
Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Sekreteri Nazmi Tutal tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Kuruluşun İstanbul il Başkanlığına iş insanı Engin Karadağ atanmıştır açıklaması yapıldı.
SANKON Genel Sekreteri Nazmi Tutal, konuyla ilgili yapmış olduğu yazılı açıklamasında; “Kuruluşumuzun İstanbul İl Başkanlığına iş insanı Engin Karadağ atanmıştır. Kendisine ve ekibine başarılar dileriz.” dedi.