• 26 Kasım 2019
  • Portal
  • 0

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu  (SANKON) Genel Başkanlığına seçilen Ferudun Cevahiroğlu, Büyükelçi ziyaretlerine Moldova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ile devam etti.

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, Moldova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ziyaretinde Büyükelçi Igor Bolboceanu tarafından kabul edildi. SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye ile Moldova arasında Ekonomik ve Ticari ilişkilere” değinerek “ilişkilerimizin güçlenmesi için SANKON yönetim kurulu ne gerekiyorsa yapacaktı”r dedi. Ferudun Cevahiroğlu Türk iş dünyası olarak Türkiye ile Moldova arasındaki ekonomik ticari kültürel ve siyasi ilişkilere önem veriyoruz” dedi Moldova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Igor Bolboceanu; kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelikle Büyükelçiligimize yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Büyükelçi Igor Bolboceanu sözlerine “Türkiye ile ilişkilerimiz çok iyi her alanda işbirliğimiz var SANKON gibi Türkiye’nin önemli ekonomik sivil toplum kuruluşlarının girişimleri ile bu ilişkilerimiz daha iyi noktalara gelecektir” devam etti. Büyükelçilikte yapılan görüşmede Moldova Ankara Büyükelçiliği Ticaret ve Ekonomi Müsteşarı  Corina Prigorschi hanımefendi de hazır bulundu.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’nun Moldova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir