• 31 Ocak 2022
  • Portal
  • 0

Sanayiciler iş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Romanya Devleti Ankara Büyükelçiliğini ziyaret etti.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Romanya Devleti Ankara Büyükelçiliğini ziyaretinde Romanya Devleti Ankara Büyükelçiliği Ticaret ve Ekonomi Müsteşarı Bayan Mihaela Turbaceanu ile gerçekleştirmiş olduğu toplantıda her iki ülke nin ekonomik ve ticari ilişkileri görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Romanya Devleti Ankara Büyükelçiliğinde yapmış olduğu konuşmasında SANKON yönetim kurulu olarak Türkiye ile Romanya arasındaki ilişkilerimize çok önem veriyoruz dedi. Ferudun Cevahiroğlu her iki ülke arasında ilişkilerimizi güçlendirmek amacıyla Romanya Devleti Ankara Büyükelçiliği ile işbirliği içerisinde çalışmalar yapmaya hazırız dedi.

Romanya Devleti Ankara Büyükelçiliği Ticaret ve Ekonomi Müsteşarı Bayan Mihaela Turbaceanu toplantıda yapmış olduğu konuşmasında Türkiye ile Romanya arasında ki Ekonomik ilişkilerimizi güçlendirmek amacıyla SANKON kuruluşu ile işbirliği ne hazırız dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir