• 14 Nisan 2021
  • Portal
  • 0

Arnavutluk Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Kastriot Robo Sanayiciler İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Merkezini ziyaret etti.
Arnavutluk Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Kastriot Robo SANKON Genel Merkezi ne yapmış olduğu ziyaret te Türkiye ile Arnavutluk arasında  ekonomik ve ticari ilişkilere değinerek iki ülke ticari ilişkilerimiz çok güçlüdür dedi Büyükelçi Kastriot Robo toplantıda iki ülke arasında ki ekonomik ilişkilerimizi güçlendirmek amacıyla SANKON kuruluşu ile işbirliği yapmaya hazırız dedi Büyükelçi Kastriot Robo iki ülke arasındaki ilişkilerimiz çok eski tarihlere dayanır. İki millet dost ve kardeş halklardır dedi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu toplantıda yapmış olduğu konuşmasında  öncelikle SANKON kuruluşunun merkezine yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim dedi Ferudun Cevahiroğlu iki ülke arasında  kültürel bağlarımız vardır dedi. Ferudun Cevahiroğlu SANKON kuruluşu Türkiye ile Arnavutluk arasında ekonomik ticari ithalat ve ihracat ilişkilerimizi güçlendirmek amacıyla girişimlerde bulunmaya hazırız dedi.
SANKON Genel Merkezinde yapılan toplantıda Ferudun Cevahiroğlu’nun çok sayıda yardımcıları hazır bulundu.
albania

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir