• 28 Nisan 2023
  • Portal
  • 0

İran İslam Cumhuriyeti’nin başkenti Tahran da 7-10 Mayıs tarihleri arasında İran Expo 2023 Fuarı değişik sektörlerde faaliyet gösteren dünya devletlerinden binlerce şirketlerin katılımıyla ve Sanayi Bakanlığı’nın organizasyonu ile İran 2023 Expo Fuarı Tahran Uluslararası Fuar Merkezi’nde 7/10 Mayıs tarihleri arasında değişik sektörlerde faaliyet gösteren binlerce şirketin katılımıyla yapılacak.

İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği tarafından Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Merkezi’ne İran Expo 2023 Fuarı’nın davetiyesinin bildirildiği açıklandı.

SANKON Genel Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, başkent Tahran’da, İran hükümetinin organizasyonu ile yapılacak olan İran Expo 2023 Fuarı, bölge ülkelerinin ekonomik ve ticari ilişkilerine büyük katkı sağlayacağına olan inancımız tamdır denildi.

SANKON Dış İlişkiler Kurulu Başkanı iş kadını Hilal Amil, yapmış olduğu yazılı açıklamasın da; “değişik sektörlerde faaliyet gösteren çok fazla sayıda SANKON üyesi şirketlerimiz, İran Expo 2023 Fuarı’na katılım sağlayarak, Türkiye’yi en iyi şeklide temsil edeceklerdir dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir