• 20 Şubat 2020
  • Portal
  • 0

Sırbistan Ankara Büyükelçisi sayın Zoran Markoviç, Türkiye’nin en büyük uluslararası ekonomik sivil toplum kuruluşu olma özelliğine sahip Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON )Genel Merkezini ziyaret ederek çok sayıda iş kadını ve adamlari ile toplantı yaptı.
Sırbistan Ankara Büyükelçisi sayın Zoran Markoviç ve diplomatlarını SANKON Genel Merkezinde Genel Başkan Ferudun Cevahiroğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Sırbistan Ankara Büyükelçisi Sayın Zoran Markoviç, yapmış olduğu konuşmasında Türkiye ile Sırbistan arasındaki ekonomik ticari kültürel ve siyasal ilişkilere değinerek ‘Her iki ülke arasındaki ilişkilerimiz güçlüdür ‘dedi.
Büyükelçi Zoran Markoviç SANKON Genel Merkezinde toplantıda bulunan çok sayıda yatırımcı iş kadınları ve iş adamlarını Sırbistan’a yatırıma davet etti.SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu yapmış olduğu konuşmasında ‘Türk şirketleri olarak ; Türkiye ile Sırbistan arasındaki ilişkilerimize çok önem veriyoruz ve bu ilişkilerimizi güçlendirmek için ne gerekiyor sa yapmaya hazırız ‘dedi.
Ferudun Cevahiroğlu Sırbistan Devleti Ankara Büyükelçisi sayın Zaron Markoviç beyefendiye SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyaret için teşekkür etti.
SANKON Genel Merkezinde yapılan görüşmede Ferudun Cevahiroğlu’nun Başdanışmanları da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir