• 23 Mart 2022
  • Portal
  • 0

Sanayiciler İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) Etiyopya Ticaret Odası ve Etiyopya Devleti Ankara Büyükelçiliği işbirliği ile Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansı 28 Mart’ta Ankara’da özel bir hotel de yapılacak.

Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansına Etiyopya Ticaret Odası Başkanı, heyeti ve çok sayıda şirketleriyle Ankara’ya gelerek, Konferansta Etiyopya iş dünyasını ve şirketleri temsil edeceği açıklanırken, Konferansta Türk iş dünyasını ve Türk şirketlerini SANKON kuruluşu yüzlerce şirketleriyle temsil edeceği bildirildi. Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansında SANKON ve Etiyopya Devleti Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenen çok sayıda sektörler, ithalat ve ihracat konu başlıkları altında Türk ve Etiyopya katılımcı şirketleri tarafından tartışılarak, fikir alışverişinde bulunulacak.

Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansı zoom üzerinden verilen linkle Türkiye, Etiyopya ve en az 100 dünya devletinde online sistemle şirketlerin katılım sağlayabilecekleri ve izleyebilecekleri açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir