• 20 Kasım 2019
  • Portal
  • 0

Türkiye nin en büyük Uluslararası,Ekonomik, Sivil toplum kuruluşu SANKON Genel Başkanliga seçilen Ferudun Cevahiroglu Büyükelçi ziyaretlerine, Moğolistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ile devam etti

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu, Moğolistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ziyaretinde Büyükelçi Bold Ravdan tarafından kabul edildi Ferudun Cevahiroglu kabulde yapmış olduğu konuşmasında Turkiye ile Moğolistan arasındaki Ekonomik ve Ticari ilişkilere” değindi. Ferudun Cevahiroglu “Türk şirketleri olarak Her iki ülke arasında Ekonomik ve Ticari ilişkilerimizin güçlenmesi için SANKON yönetim kurulu olarak sizlere hertürlü işbirliğine hazırız” dedi. Moğolistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Bold Ravdan SANKON heyeti kabulünde yapmış olduğu konuşmasında Türkiye ile Moğolistanin tarihi bağlarına değinerek “Türkiye ile Moğolistan iki kardeş Dost ve Müttefik Devletlerdir” dedi. Büyükelçi Bold Ravdan SANKON gibi Türkiye’nin güçlü, ekonomik, sivil toplum kuruluşunun Genel Başkanlığına sizin gibi Genç bir İş Adamının seçilmesinden de çok mutlu olduğunu belirterek Ferudun Cevahiroglu tebrik etti. Büyükelçi Bold Ravdan “inanıyorum ki SANKON’nun girişimleri ile her ülke arasında ki ticari hacmimiz büyüyecektir” dedi.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun Moğolistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette sektörlerden sorumlu danışmanları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir