• 18 Kasım 2019
  • Portal
  • 0

Türkiyenin en her İlinde ve Yüz(100) Dünya Devletinde temsilcilikleri bulunan Turkiyenin en Güçlü,Ekonomik,Sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Genç İş Adamı , Uluslararası Girişimci Ferudun Cevahiroglu; Büyükelçi görüşmelerine Moritanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ile devam etti
Türk şirketlerinin en büyük Uluslararası Ekonomik Sivil toplum kuruluşlarından olan SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu, Moritanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Moritanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Sid Ahmed El Bekaye Hamady tarafından kabul edildi.
Ferudun Cevahiroglu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye ile Moritanya arasındaki Ekonomik,Ticari,İthalat ve İhracat ilişkilerimize” değindi. Ferudun Cevahiroglu Moritanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yeni atanan Büyükelçiye “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu “Moritanya ile Turkiye arasında her türlü ilişkilerimizin güçlenmesi için SANKON kuruluşu bütün birimleri ile ne gerekiyorsa yapacaktır” dedi.
Moritanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Sid Ahmed El Bekaye Hamady kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelike SANKON Genel Başkanı sıfatıyla Büyükelçiliğimize yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Büyükelçi Sid Ahmed El Bekaye Hamady görüşmede SANKON heyetine Moritanya Cumhuriyeti yatırım olanaklarından bahsederek Türk şirketlerini Moritanya’ya yatırıma davet etti.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun Moritanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir