• 18 Kasım 2019
  • Portal
  • 0

Türkiyenin En Büyük Uluslararası,Ekonomik,Sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkan liga seçilen Genç İş Adamı Uluslararası ve Girişimci Ferudun Cevahiroglu , Bangladeş Ankara Büyükelçiliğini ziyaret etti.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu, Bangladeş Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ziyaretinde Büyükelçi M.Allama Siddiki tarafından kabul edildi. Ferudun Cevahiroglu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye ile Bangladeş arasındaki mevcut ticari ilişkilere değinerek benim SANKON Başkanligim dönemimde her iki ülke arasındaki ilişkilerimiz güçlenecektir.
2020 yılında Asya ülkelerine yapacağım ziyarette ilk ziyaretimi Bangladeş’e yapacağım” dedi.
Bangladeş Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi M.Allama Siddiki kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelike Büyükelçiliğimize yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Büyükelçi M.Allama Siddiki SANKON heyetine Bangladeşin yatırım olanakları hakkında sunum yaparak “Türk şirketlerini Bangladeş’e yatırıma” davet etti
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun Bangladeş Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir