• 9 Mart 2021
  • Portal
  • 0

Sanayiciler iş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Paraguay Devleti Ankara Büyükelçisiyle bir araya geldi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Paraguay Devleti Ankara Büyükelçiliğinde yapmış olduğu ziyarette konuşmasında Türkiye ile Paraguay ilişkilerine değinerek iki ülke arasında ki ilişkilerimizi güçlendirmek amacıyla sizlerle işbirliği içerisinde çalışmalar yapmaya hazırız dedi. Ferudun Cevahiroğlu konuşmasında Türk şirketleri olarak Paraguay Devletinin kalkınmasına yönelik projelerde görev almaya hazırız dedi.
Paraguay Devleti Ankara Büyükelçisi Sayın Caferina Adrian Valdez Peralta kabulde yapmış olduğu konuşmasın da öncelikle SANKON Genel Başkanı sıfatıyla Büyükelçi ligimize yapmış olduğun uz ziyaret için çok teşekkür ederim dedi Büyükelçi Caferina Adrian Valdez Peralta konuşmasında Türkiye ile Paraguay ilişkilerine değinerek Türkiye ile ilişkilerimize çok önem veriyor uz özelikle iki arasında ekonomik ilişkilerimizi güçlendirmek amacıyla SANKON la işbirliği yapmaya hazırız dedi.
Büyükelçi Caferina Adrian Valdez Peralta konuşmasında toplantıya katılan çok sayıda iş insanlarına Paraguay Devletinin yatırım olanakları hakkında bilgiler verdi.
Paraguay Devleti Ankara Büyükelçiliğinde yapılan görüşme de Ferudun Cevahiroğlu’nun yardımcıları ve Büyükelçilik diplomatları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir