• 21 Ocak 2020
  • Portal
  • 0

Hırvatistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Hrvaje Cuitanovic, Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu Genel Merkezine ziyaret gerçekleştirdi
Hırvatistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi SANKON
Genel Merkezine yapmış olduğu ziyarette, SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu tarafından karşılandı. Ferudun Cevahiroğlu ,Hırvatistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi “Sayın Hrvoje Cvitanovic beyefendiye SANKON Genel Merkezine yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Ferudun Cevahiroğlu,” SANKON yönetim kurulu olarak Turkiye ile Hırvatistan arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla, sizlerle işbirliği içerisinde çalışm lar yapmaya hazırız” dedi.
Hırvatistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Hrvoje Cvitanovic, SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyarette, “Türkiye Hırvatistan ilişkilere değinerek iki ülke arasındaki ilişkilerimiz en üst düzeydedir” dedi. Büyükelçi Hrvoje Cvitanovic’in SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyarette çok sayıda SANKON yöneticisi İş Kadınları ve İş Adamlari da hazır bulundu. Büyükelçi Hrvoje Cvitanovic görüşmede Türk İş kadınları ve İş Adamlarina Hırvatistan yatırım olanakları hakkında bilgiler vererek Türk şirketlerini Hırvatistan’a yatırıma davet etti.
Hırvatistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Hrvoje Cvitanovic, SANKON Genel Merkezine yapmış olduğu ziyarette,Genel Başkan Ferudun Cevahiroğlunun sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir