• 21 Ocak 2020
  • Portal
  • 0

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ve heyeti, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyon Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdirdi.
Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, Avrupa Birliğine yapmış olduğu ziyarette Avrupa Birliği Türkiye delegasyon Başkanı Büyükelçi Christian Berger tarafından kabul edildi. SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelikle Turkiye ile Avrupa Devletleri arasındaki ekonomik,ticari,kültürel ve siyasal ilişkilere çok önem veriyoruz” dedi.Ferudun Cevahiroğlu,” Türk şirketleri olarak Türkiye’nin Avrupa Birliği sürecini destekliyoruz. Türkiye ile Avrupa devletleri arasındaki ekonomik,ticari,kültürel ve siyasal ilişkilere katkı sağlamak amacıyla Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ile işbirliği yapmaya hazırız” dedi.
Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger Ferudun Cevahiroğlunu kabulünde yapmış olduğu konuşmasında “öncelikle Büyükelçiliğe yapmış olduğu ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi.Büyükelçi Christian Berger Avrupa Birliği olarak Turkiye’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarına çok önem veriyoruz” dedi. Büyükelçi Christian Berger “Türkiye’nin Avrupa Birliği sürecine destek ve katkı sağlamak amacıyla SANKON la işbirliği yapmaya hazırız” dedi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’nun Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanlığına Büyükelçiligine yapmış olduğu ziyarette yardımcıları ve danışmanlarıda hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir