• 18 Kasım 2019
  • Portal
  • 0

Türkiye’nin en büyük Uluslararası,Ekonomik,Sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Sanayici İş Kadınları ve iş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı seçilen Genç İş Adamı,Uluslararası Girişimci Ferudun Cevahiroglu; Büyükelçilere ziyaretlerine Hırvatistan Ankara Büyükelçiliği ile devam etti Ferudun Cevahiroglu ve Hırvatistan Ankara Büyükelçisi Sayın Hrvoje Cvitanovic görüşmesinde Ferudun Cevahiroglu Turkiye ile Hırvatistan arasındaki Ekonomik ve Ticari İlişkilere değinerek “SANKON yeni seçilmiş yönetim kurulu olarak Türkiye ile Hırvatistan arasındaki Ekonomik ve Ticari ilişkilere katkı sağlamaya devam edeceğiz”dedi. Ferudun Cevahiroglu “Hırvatistan Ankara Büyükelçisi Sayın Hrvoje Cvitanovic beyefendiye SANKON Genel Başkanı seçildikten sonra kendisi kutlamasından dolayı SANKON yönetim kurulu olarak SANKON’a üye şirketler adına çok teşekkür ederim” dedi.
Hırvatistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Hrvoje Cvitanovic beyefendi kabulde yapmış olduğu konuşmasında “SANKON Genel Başkanı seçildikten sonra Hırvatistan Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Büyükelçi Hrvoje Cvitanovic görüşmede “Turkiye ile Hırvatistan arasındaki Ekonomik ve Ticari İlişkilere” değindi ve “bu ilişkilerimiz güçlenmesi için birlikte çalışmalarımıza devam etmeliyiz” dedi. Büyükelçi Hrvoje Cvitanovic görüşmede “Turkiye ile Hırvatistan arasında köklü ilişkilere değinerek her iki ülke arasında ki ilişkilerimiz her geçen gün güçlenmektedir” dedi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun Hırvatistan Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyaret te Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir