• 15 Ocak 2020
  • Portal
  • 0

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu,Gürcistan Ankara Büyükelçiliğine ziyaret gerçekleştirdi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Gürcistan Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Büyükelçi George Janjgava tarafından kabul edildi.  Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında”Türkiye ile Gürcistan arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere değinerek SANKON yeni yönetim kurulu olarak Türkiye ile Gürcistan arasındaki ilişkilerimizin güçlenmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi. Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında; Türkiye ile Gürcistan arasındaki tarihi ve köklü ilişkilere değinerek “Her iki Devlet Dost ve Müttefik devletlerdir” dedi.
Gürcistan Ankara Büyükelçisi Sayın George Janjgava kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Öncelikle Gürcistan Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi.Büyükelçi George Janjgava “Türkiye ile Gürcistan arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerimiz;güçlü SANKON kuruluşuna üye şirketlerin yatırımları ile bu ilişkilerimiz daha da güçlenecektir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir