• 15 Ocak 2020
  • Portal
  • 0

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Arjantin Ankara Büyükelçiliğine ziyaret gerçekleştirdi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Arjantin Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Büyükelçi Jorge A.Mastropietro tarafından kabul edildi. Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında;Türkiye ile Arjantin arasındaki ekonomik ticari kültürel ve siyasal ilişkilere değinerek “Her iki ülke arasındaki ilişkilerimiz tarihten bu yana en üst düzeydedir” dedi.Ferudun Cevahiroğlu SANKON yönetim kurulu olarak “Türkiye ile Arjantin arasındaki mevcut ticari ilişkilerimizin güçlenmesi için SANKON yönetim kurulu en üst düzeyde girişimlerde bulunacaktır” dedi.
Arjantin Ankara Büyükelçisi Jorge A.Mastropietro kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Öncelikle Arjantin devleti Ankara Büyükelçiliği ne yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Büyükelçi Jorge A.Mastropietro “Turkiye ve Arjantin ilişkilerimiz,işbirliğimiz en üst düzeydedir” dedi.
Arjantin Ankara Büyükelçisi Jorge A.Mastropietro “SANKON iş adamlarinin Arjantine ziyaret gerçekleştirmelerinden büyük memmuniyet duyarız”dedi.Görüşmede Arjantin Ankara Büyükelçiliği Ticaret ve Ekonomi Müsteşarı ve diplomatları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir