• 4 Aralık 2019
  • Portal
  • 0

 
Sanayici iş kadınları ve İş adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanlığına seçilen Ferudun Cevahiroğlu ; Büyükelçilik ziyaretlerine Kuveyt Emirliği Ankara Büyükelçiliği ile devam etti.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu , Kuveyt Emirliği Ankara Büyükelçiliği ziyaretinde Kuveyt Emirliği Ankara Büyükelçisi H.E.Ghassan Zawawi tarafından kabul edildi. Büyükelçilikte yapılan görüşme de Türkiye ile Kuveyt arasındaki ekonomik ticari ilişkiler görüşüldü.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye ile Kuveyt Müttefik ve Kardeş Devletlerdir” dedi. Cevahiroğlu , konuşmasında Kuveyt Emiri sayın Sabah El Ahmed El Cabir El Sabah beyefendinin ortadoğuda devletler arasında yaşanan problemlerde arabulucuk misyonunada değinerek , Kuveyt Emiri Sabah El Ahmed El Cabir El Sabah beyefendinin ” ortadoğuda bölgemizde huzur istikrar ve barışa katkı sağlayan girişimlerde bulunmasını büyük bir memmuniyetle karşılıyoruz” dedi.
Kuveyt Emirliği Ankara Büyükelçisi H.E Ghassan Zawawi, konuşmasında Ferudun Cevahiroğluna, SANKON Genel Başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladı ve “Büyükelçiliğimize yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim” dedi. Görüşmede Ferudun Cevahiroğlu’nun danışmanlarıda hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir