• 2 Nisan 2023
  • Portal
  • 0

Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, kuruluşun Türkiye ve dünya devletlerinde 2023 yılı itibariyle üye sayısı açıklandı;

SANKON Genel Sekreteri Av. Serkan Karakoç yapmış olduğu yazılı açıklamasında; kuruluşumuz 2023 yılı itibariyle Türkiye ve dünya devletlerinde her sektörde faaliyet gösteren 25 bin üye sayısına ulaşmıştır dedi.

SANKON Genel Sekreteri Av. Serkan Karakoç, kuruluşumuz 2023 yılında dünya devletleri Ankara Büyükelçilikleri işbirliği ile Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin de destek ve katkılarıyla, Türkiye ile dünya devletleri arasında ekonomik, ticari, ithalat ve ihracat ilişkilerimize katkı sağlamak amacıyla yapmış olduğu uluslarararası çalışmalarına iş forumu konferanslarına, ekonomik işbirliği toplantılarına bundan sonraki süreçte de büyük bir kararlılıkla devam edecektir dedi.

Av. Serkan Karakoç, SANKON kuruluşunun Arap Birliği, Afrika Birliği, Türksoy gibi uluslararası küresel güçler ile olan işbirliği bundan sonraki süreçlerde de büyük bir kararlılıkla devam edecektir dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir