• 12 Aralık 2019
  • Portal
  • 0

Türkiye’nin en büyük uluslararası ekonomik sivil toplum kuruluşlarından birisi olan ve yüz (100) dünya devletinde temsilcilikleri bulunan Türkiye ile Dünya Devletleri arasında Ekonomik işbirliği Konferansları yapan SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu;Bahreyn Krallığı Ankara Büyükelçiliğini ziyaret etti.
Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu Bahreyn Krallığı Ankara Büyükelçiliği’ne yapmış olduğu ziyarette Büyükelçi Dr.Ebrahim Yousuf Al Abdulla tarafından kabul edildi. Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında” SANKON’un ulusal ve uluslararası çalışmaları” hakkında Büyükelçi Dr.Ebrahim Yousuf Al Abdulla ya bilgi verdi. Genç iş adamı uluslararası girişimci SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye Cumhuriyeti ile Bahreyn Krallığı arasında ki ekonomik ticari ithalat ve ihracat ilişkilerimize” de değinerek “SANKON her iki ülke arasında ki ilişkilerimizin güçlenmesi için her türlü girişimlerde bulunmaya hazırız” dedi. Ferudun Cevahiroğlu önümüzdeki yıl Türk şirketleri yöneticileri ile Bahreyn Krallığı’na bir ziyaret gerçekleştirmek istediğini söyledi
Bahreyn Krallığı Ankara Büyükelçisi Sayın Dr.Ebrahim Yousuf Al Abdulla kabulde yapmış olduğu konuşmasında”öncelikle Turkiyenin önemli Uluslararası,Ekonomik ve Sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Sanayici İş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı sıfatıyla Bahreyn Krallığı Ankara Büyükelçiliği ne yapmış olduğu ziyaret için teşekkür ederim” dedi Büyükelçi Dr.Ebrahim Yousuf Al Abdulla kabulde “Türkiye- Bahreyn arasındaki ekonomik ticari kültürel ve siyasi ilişkilere” dair değerlendirmesini yaparak “her iki Ülke, Kardeş ve Dost ülkelerdir” dedi. Büyükelçi Dr.Ebrahim Yousuf Al Abdulla SANKON heyetine Bahreyn Krallığı ekonomosi ile bilgiler vererek SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğluna “sizin Bahreyn Krallığına yapacağınız ziyaret, bizim için çok önemlidir” dedi.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlunun Bahreyn Krallığı Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette; asistanları ve danışmanlarıda hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir