• 27 Kasım 2019
  • Portal
  • 0

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu , Büyükelçi ziyaretlerine Tayland  Krallığı Ankara Büyükelçiliği ile devam etti.
Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, Tayland Krallığı Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Büyükelçi Phantipha Iamsudha Ekarohit hanımefendi tarafından kabul edildi. Ferudun Cevahiroğlu kabulde yapmış olduğu konuşmasında “Türkiye ile Tayland arasında Ekonomik ve Ticari ilişkilere” değinerek “iki ülke arasında ilişkilerimiz her alanda güçlendirmek için SANKON ne gerekiyorsa yapmaya hazır” dedi. Ferudun Cevahiroğlu; kabulde SANKON’un Ulusal ve Uluslararası çalışmalarından bilgi vererek “bu çalışmaları sizin ülkeniz ile  yapmaya hazırız” dedi.
Tayland Krallığı Ankara Büyükelçisi Phantipha Iamsudha Ekarohit hanımefendi SANKON heyeti kabulünde yapmış olduğu konuşmasında “öncelike Tayland Krallığı Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyaret için teşekkür ederim” dedi. Büyükelçi Phantipha Iamsudha Ekarohit hanımefendi “Tayland Krallığı olarak Türkiye ile ekonomik ticari ithalat ihracat kültürel ve siyasi ilişkilerimize çok önem veriyoruz” dedi. Büyükelçi Phantipha Iamsudha Ekarohit “inanıyorum ki SANKON’un girişimleriyle her iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilerimiz dahada güçlenecektir” dedi. Büyükelçilikte yapılan görüşmede Tayland Krallığı Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Poonsak Khunudom ve diplomatlar hazır bulundu.
SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’nun Tayland Krallığı Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir