• 15 Şubat 2024
  • Portal
  • 0

Uluslarası İş İnsanları Derneği (UiKAD) 11 Şubat 2024 tarihinde Büyükçekmece Eser Otel’de yapmış olduğu iş forumunda Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu İstanbul İl Başkanlığı’na onur plaketi takdim etti.

SANKON İstanbul İl Başkanı Engin Karadağ, iş forumunda SANKON’u tanıtarak başladığı konuşmasında; “Uluslararası İş İnsanları Derneği’nin (UiKAD)davetlisi olarak burada sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Nazik davetleriniz için teşekkür ederim. Ayrıca, SANKON İstanbul İl Başkanlığını temsilen tarafıma verilen onur plaketi nedeniyle de çok mutlu oldum. Huzurlarınızda tekrar Uluslarası İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Arzu Yılmaz’a çok teşekkür ederim. Uluslarası İş İnsanları Derneği ile amaçlarımız ve vizyonumuz doğrultusunda mevcut olan dayanışmamızı daha da geliştirerek, bundan sonraki süreçte iş birliğimizi ilerletmek istiyoruz.” dedi.

UiKAD Genel Başkanı Arzu Yılmaz, Uluslarası İş İnsanları Derneği’nin (UiKAD) tanıtımını yaparak başladığı iş forumundaki konuşmasında; “iş dünyasını temsil eden sivil toplum kuruluşları olarak, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz çok önemlidir. UİKAD olarak, bundan sonraki süreçte de sivil toplum kuruluşları olarak iş birliğimizi pekiştirmek istiyoruz.” dedi.

UİKAD Genel Başkanı Arzu Yılmaz, SANKON İstanbul İl Başkanlığı’na katkıları nedeniyle onur plaketi sunarak, SANKON İstanbul İl Başkanı Engin Karadağ’a plaketini takdim etti.