• 25 Mayıs 2023
  • Portal
  • 0

Sanayi Ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkan Yardımcısı Şener Koçak, 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde SANKON Yönetim Kurulu adına yapmış olduğu yazılı açıklamasında, 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkın iradesinin yüksek düzeyde sandığa yansıması açısından tüm seçmenlerin oy kullanması çok önemlidir dedi.

Şener Koçak, yazılı açıklamasının devamında, seçimler, hükümetin politikalarının denetlenmesi veya etkilemesi ve siyasal sistemin meşruiyetinin sağlanması için olmazsa olmazlardan biridir. 28 Mayıs seçimlerinin huzurlu, adil, özgür ve şeffaf koşullarda, oyların sonuçlara eksiksiz yansıdığı yüksek katılımlı bir seçim olması çok önemlidir dedi.

SANKON Genel Başkan Yardımcısı Şener Koçak, 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yarışacak olan Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Millet İttifakı adayı CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, SANKON Yönetim Kurulu adına başarılar diliyoruz dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir